پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
اقتصاد اینترنتی
نوشته شده در پنجشنبه 30 شهریور 1391
ساعت : 07:19 ب.ظ
نویسنده : رضا بالایی ثمرین

اقتصاد اینترنتی

 

برای مشاهده متن کامل بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.

ادامه مطلب
 حسابداری : چگونگی محاسبه مالیات حقوق و دستمزد
نوشته شده در چهارشنبه 29 شهریور 1391
ساعت : 05:21 ب.ظ
نویسنده : رضا بالایی ثمرین

حسابداری: (چگونگی محاسبه مالیات حقوق و دستمزد)

 

برای مشاهده متن کامل ، بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.

ادامه مطلب
 ساعت : 05:12 ب.ظ
نویسنده : رضا بالایی ثمرین

چکیده
مقاله حاضر خلاصه­ای ازپژوهشی است که به منظور بررسی همبستگی و پراکنش اطلا‌عات مربوط به تحلیل نقدینگی با استفاده از شاخصهای مبتنی بر ترازنامه و شاخصهای مبتنی بر صورت جریان وجوه نقد صورت گرفته است، تا از چگونگی برداشت استفاده­کنندگان از این شاخصها آگاهی به دست آید. ورشکستگی شرکتهایی نظیر W.T.Grant و عمومیت به­کارگیری نسبتهای نقدینگی مبتنی بر ترازنامه نظیر نسبتهای جاری و آنی توسط استفاده کنندگان صورتهای مالی، ضرورت این پژوهش را نشان می­دهد.
هدفهای اساسی این پژوهش: دستیابی به ابزارهای مناسبتر جهت تجزیه و تحلیل وضعیت نقدینگی، تعیین ارتباط بین نسبتهای منتج از ترازنامه (نسبتهای جاری، آنی، شاخص فراگیر نقدینگی و شاخص بدهی ) و نسبتهای منتج از صورت جریان وجوه نقد (نسبتهای پوشش نقدی بدهیهای جاری و پوشش نقدی کل بدهیها) بوده است که نتایج حاکی از این است که بین نسبتهای مالی مبتنی بر ترازنامه و نسبتهای مالی صورت جریان وجوه نقد همبستگی وجود ندارد.

جهت مشاهده متن کامل به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب
  
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات