پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
اسیر شدن پنج سرباز ایرانی توسط جیش‌ العدل
نوشته شده در دوشنبه 28 بهمن 1392
ساعت : 04:49 ب.ظ
نویسنده : رضا بالایی ثمرین

اسیر شدن پنج سرباز ایرانی توسط جیش‌ العدل که یک گروهک تروریستی میباشد، در این پست شمارا به فراخوانی برای آزادی این پنج مرزبان ایرانی دعوت میکنیم و همه باید با هم یکصدا در شبکه های اجتماعی و اینترنت این خبر را گسترش دهیم.

jaish e adl captured five iranian soldiers 1 اسیر شدن پنج سرباز ایرانی توسط جیش‌ العدل

 اسیر شدن پنج سرباز ایرانی

 

به گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران، پنج مرزبان ایرانی شب جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ در منطقه مرزی “جکیگور” استان سیستان و بلوچستان مفقود شدند. یک روز پس از مفقود شدن این پنج مرزبان، در منطقه مرزی “جکیگور” استان سیستان و بلوچستان، گروهک تروریستی جیش‌ العدل با انتشار تصاویر مرزبان‌های مسئولیت ربودن آن‌ها را بر عهده گرفت. 

اعضای گوانروهک تروریستی جیش‌العدل پیش از این نیز در آخرین اقدام ضد ایرانی خود، با حمله به پاسگاه مرزی سراوان ۱۴ مرزبان ایرانی را به شهادت رساندند / اخبار جدید بر همین اساس، فراخی در فضای مجازی جهت آزادی ۵ سرباز ایرانی ربوده شده تشکیل شده است.

درسته شاید وبلاگ ما کوچیک باشه یا شایدم از وقت فراخوان گذشته باشه ولی به هرحال این کمترین کاریه که به عنوان یه ایرانی انجام میدیم به امید ازادیشون.


  
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات