پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
ساعت : 08:36 ب.ظ
نویسنده : رضا بالایی ثمرین

 عضو شورای عالی کار پیش‌بینی کرد که ماحصل رایزنی‌ها و پیگیری‌ها در مورد افزایش حق مسکن و خوار و بار کارگران در نشست شورای عالی کار، دستمزد کارگران را به ۶۰۰ هزار تومان نزدیک کند و گفت که نمایندگان کارگران در شورای عالی کار مصمم هستند که تورم سال گذشته و امسال را برروی خوار و بار و حق مسکن کارگران بیاورند تا کارگران دلگرم‌تر شوند.

ادامه مطلب
 تفاوت های سفته و چک
نوشته شده در شنبه 21 اردیبهشت 1392
ساعت : 05:35 ب.ظ
نویسنده : رضا بالایی ثمرین

چک و سفته برادران اسمی هستند که معمولا نامشان باهم آورده می شود از محاورات روزانه گرفته تا در بند های مختلف قانون اما تفاوت عمده این دو در چیست؟

 

ادامه مطلب
 صدور چک‌های بلامحل غیر ممکن شد.
نوشته شده در شنبه 21 اردیبهشت 1392
ساعت : 12:22 ب.ظ
نویسنده : رضا بالایی ثمرین

دبیرکل بانک مرکزی خبر داد: پروژه انتقال تصویر چک در دست طراحی و پیاده‌سازی است.

 

ادامه مطلب
 حسابداران و انتخابات «جامعه»
نوشته شده در سه شنبه 17 اردیبهشت 1392
ساعت : 09:53 ب.ظ
نویسنده : رضا بالایی ثمرین

براساس اخبار تارنمای جامعه حسابداران رسمی، مجمع عمومی جامعه حسابداران رسمی ایران در مردادماه مورخ ۲۳/۵/۱۳۹۲ با دستور جلسه انتخاب اعضای شورای‌عالی جامعه برگزار خواهد شد. این پنجمین انتخابات شورای‌عالی جامعه است بنابراین نگاهی به عملکرد شورای‌عالی جامعه می‌تواند رهنمود اعضا در انتخاب کاندیداهای جدید شورای‌عالی باشد. 

 

ادامه مطلب
 ساعت : 07:51 ب.ظ
نویسنده : رضا بالایی ثمرین

معاون ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز آخرین مهلت ثبت مشخصات انبارهای دولتی و خصوصی در سامانه انبارها را ابتدای تیرماه سال جاری اعلام کرد و گفت: سامانه جامع انبارها با هدف صدور الکترونیکی بارنامه و قبض انبار، کنترل و پیشگیری از تحویل، نگهداری و حمل کالاهای قاچاق، جعل و تقلبی و مدیریت دولت بر موجودی کالاها در انبارها برای تنظیم واردات بازار در دست تهیه است.

ادامه مطلب
 ساعت : 05:49 ب.ظ
نویسنده : رضا بالایی ثمرین

عضو هیئت عامل سازمان حسابرسی با اعلام برگزاری نخستین همایش ملی استانداردهای حسابداری بخش عمومی در دوشنبه آینده، از معرفی سه استاندارد جدید حسابداری دولتی با هدف افزایش شفافیت و پاسخ‌گویی خبر داد.

ادامه مطلب
 ساعت : 01:59 ب.ظ
نویسنده : رضا بالایی ثمرین

رئیس مرکز آموزش و برنامه ریزی دیوان محاسبات کشور با تاکید بر اینکه نبود استانداردهای حسابداری دولتی،اجرای حسابرسی مالی را با چالش مواجه می کند،افزود:تدوین استانداردهای‌حسابداری دولتی و اجرای صحیح آن باعث می‌شود که برد گزارشگری مالی ،تا ارائه صورتهای مالی دولت گسترش یابد وپاسخگوئی دولت را شفاف تر کند.

ادامه مطلب
 چگونه وارد بازار بورس شویم؟
نوشته شده در دوشنبه 16 اردیبهشت 1392
ساعت : 11:12 ب.ظ
نویسنده : رضا بالایی ثمرین

درسال ۱۳۷۹ در شرکتی که درحال حاضر مشغول به‌کار هستم در قسمت مالی استخدام شدم. در آن زمان فعالیت شرکت خیلی محدود بود و در شرکت‌هایی که مرتبط با فعالیت ما بودند سرمایه‌گذاری کرده بود. اگرچه شرکت در آن زمان خرید و فروش سهام نمی‌کرد اما بعضی از همکاران و دوستان آشنایی جزیی به بورس اوراق بهادار داشتند و در بورس فعال بودند.

ادامه مطلب
  

 


 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات